bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 czerwca 2023
  • 10 lipca 2023
  • wyświetleń: 17044

[ZDJĘCIA] Moto Show Bielsko-Biała 2023! Wystawy pojazdów i zawody!

Impreza Moto Show Bielsko-Biała powróciła w ten weekend (8-9 lipca)! Targi, jak co roku, przyciągnęły tysiące entuzjastów motoryzacji! Dzieci, młodzież, dorośli - wszyscy znajdą tu swoją strefę zainteresowań i zabawy. Sprawdźcie program i zobaczcie fotorelację oraz wideorelację z pierwszego dnia!

Moto Show Bielsko-Biała 2023 - 08.07.2023 · fot. Marek Ogrodzki / bielskiedrogi.pl


Podczas wydarzenia odkryjemy historię motoryzacji, przetestujemy najnowszą technologię i doświadczymy niepowtarzalnej atrakcji - przejażdżki największym na świecie monster truckiem.

- Tuning show, lowrider show, zloty samochodów zabytkowych, amerykańskich motocykli. Przeniesiemy Cię do świata mocnych amerykańskich perełek, miłości do nisko zawieszonych aut z pięknymi felgami, oraz legend motoryzacji, gdzie tradycja spotyka się z najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami. Ponadto w programie spotkania z gośćmi specjalnymi i panele dyskusyjne - mówią organizatorzy.Odbędą się również zawody: Driftingowe Mistrzostwa Podbeskidzia, mistrzostwa Polski Car Audio, Wrak Race, RC.

A atrakcje? Wybory Miss WLM Customs, food tracki, drift trike, pole dance, stunt, pokazy rowerowe, myjnia bikini, atrakcje dla dzieci, strefa symulatorów, strefa militarna, buggy taxi, wrak taxi, drift taxi, monster taxi, air taxi- lot helikopterem, i wiele więcej.

Na Moto Show Bielsko-Biała nie tylko będziemy podziwiać motoryzacyjne arcydzieła, ale też doświadczymy niesamowitych emocji podczas pokazów, w tym okazji do przejażdżki z najlepszymi polskimi drifterami czy lotu helikopterem.

Moto Show Bielsko-Biała 2023 - 08.07.2023
Moto Show Bielsko-Biała 2023 - 08.07.2023 · fot. Marek Ogrodzki / bielskiedrogi.pl


Media społecznościowe:moto show

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.