bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2489

Dwa groźne zdarzenia i utrudnienia w powiecie cieszyńskim

Niespokojny piątek na drogach powiatu Cieszyńskiego. Przed południem doszło do dwóch zdarzeń drogowych, na szczęście nikt nie został ranny.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Skoczowie na ul. Górny Bór. Na wysokości popularnego dyskontu doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierujący Toyotą 69-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Fordem 35-latce. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. W zdarzeniu nie został nikt ranny, a obecni na miejsce funkcjonariusze Policji zakończyli sprawę postępowaniem mandatowym na seniora.

kolizja skoczów górny bór
Kolizja dwóch osobówek w Skoczowie - 30.06.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Kolejne zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 942 w Ustroniu. Jak poinformował nas podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, na ul. Katowickiej II doszło do kolizji dwóch osobówek. Sprawcą zdarzenia był 34-letni kierujący Kią. Nie zachował on należytej odległości między pojazdami i najechał na tył Forda Focusa, kierowanego przez 35-letnią kobietę. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Na czas działań służb ratunkowych występowały duże utrudnienia w ruchu.

Kolizja dwóch osobówek w Ustroniu - 30.06.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Dzisiaj rozpoczyna się drugi weekend tegorocznych wakacji. Przerwa od edukacji oraz pracy na pewno skłoni do wyjazdów w Beskidy. Sprawmy aby były one przyjemne. Pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim oraz innych uczestników ruchu drogowego, szczególnie zwracając uwagę na kierujących jednośladami, których w ostatnim okresie przybyło na naszych drogach za sprawą ich popularności.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.