bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 lipca 2023
  • wyświetleń: 3396

[FOTO] Solidna kraksa na Andersa. Były spore utrudnienia

W niedzielę, 2 lipca około godziny 12.40 na al. Andersa w Bielsku-Białej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kraksa miała miejsce przy zjeździe z drogi ekspresowej S-52 od strony Cieszyna (niedaleko Makro). Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami.

Kraksa na al. Andersa w Bielsku-Białej - 2.07.2023 · fot. nadesłane przez czytelników


Na ten moment nie są znane okoliczności wypadku. To i sąsiednie skrzyżowanie w opinii bielskich kierowców należy do jednego z najbardziej niebezpiecznych w mieście. Co jakiś czas dochodzi tutaj do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Budowa wysepek i zmiana organizacji ruchu miała rozwiązać problem wypadków i kolizji, jednak jak widać na powyższych zdjęciach ciągle jest tutaj niebezpiecznie.

Na miejscu pracowali policjanci. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 14.30.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.