bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 lipca 2023
  • wyświetleń: 459

Złodziej samochodu ukrył się w... łóżku. Odpowie za kilka przestępstw

Kryminalni z Komisariatu w Kobiernicach namierzyli i zatrzymali mężczyznę, który ukradł samochód Fiat z terenu otwartej posesji w Pisarzowicach. Policjanci odzyskali również skradzione dokumenty. Jak się okazało, 27-latek był na "niepowrocie" do Zakładu Karnego, gdzie odbywał już karę za inne przestępstwa.

policja, radiowóz
Złodziej samochodu ukrył się w łóżku. Został szybko odnaleziony - zdj. ilustracyjne · fot. Urząd Marszałkowski


Do kradzieży doszło pod koniec czerwca. Z otwartej posesji w Pisarzowicach został skradziony samochód marki Fiat. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia przeprowadzili szereg czynności, by znaleźć sprawcę i odzyskać skradziony pojazd.

- 27-letni złodziej został błyskawicznie namierzony i zatrzymany. Mężczyzna był zaskoczony, kiedy do jego drzwi zapukali stróże prawa. Złodziej postanowił ukryć się w łóżku, jednak szybko został znaleziony. Skradziony samochód wraz z dokumentami został odzyskany i wrócił do właściciela - informuje asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Mężczyzna oprócz kradzieży samochodu odpowie jeszcze za kierowanie nim pomimo posiadanego wyroku zakazującego mu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto okazało się, że 27-latek przebywał w swoim miejscu zamieszkania na niepowrocie do Zakładu Karnego, gdzie odbywał już karę za inne przestępstwa.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.