bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 lipca 2023
  • wyświetleń: 4807

Rozbita Tesla na Warszawskiej. Nieznajomość prawa szkodzi

Dzisiaj, 7 lipca po godzinie 8.30 na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej doszło do kolizji dwóch samochodów. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Na skrzyżowaniu przy byłym Tesco zderzyły się dwie osobówki - Tesla i Peugeot. Oboje kierujący byli trzeźwi, żaden z nich nie został ranny. Obecni na miejscu policjanci po ustalenia przebiegu zdarzenia szybko ustalili jego sprawcę.

kolizja bielsko warszawska prawa ręka tesla
Kolizja na ul. Warszawskiej - 07.07.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Sprawca to kierowca Peugeota. W miejscu tym brak jest znaków drogowych dlatego obowiązują tam ogólne przepisy Ruchu Drogowego, czyli w tym przypadku zasada "prawej ręki" - informuje nas oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, asp. sztab. Katarzyna Chrobak.

kolizja bielsko warszawska prawa ręka tesla
Kolizja na ul. Warszawskiej - 07.07.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Hipermarket Tesco przy ulicy Warszawskiej zakończył swoją działalność przeszło dwa lata temu. Stopniowo zamykały się również sklepy, które znajdowały się w pasażu. Zniknęło również oznakowanie na skrzyżowaniu i w lutym 2022 roku zmianie uległa organizacja ruchu. Niestety, do tej pory wielu kierowców jeździ tutaj "na pamięć".

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.