bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 lipca 2023
  • wyświetleń: 4812

Drogowa pułapka na Cieszyńskiej. Jest pierwsza ofiara

W sprawie niebezpiecznego dla kierowców przejazdu na ul. Cieszyńskiej w sobotę, 8 lipca zwrócił się do nas czytelnik. Dzisiaj przyjrzeliśmy się temu tematowi bliżej. Niestety, przez opieszałość osób odpowiedzialnych, jeden z kierujących uszkodził swój pojazd.

W sobotni wieczór, 8 lipca czytelnik przesłał do nas informację o niebezpiecznym przekopie na ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Siemiradzkiego.

Niebezpieczny przekop w poprzek Cieszyńskiej · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak widać na przesłanych zdjęciach, kamienie są na tyle słabo lub w ogóle nieubite, że podczas przejazdu samochodu ubywa ich z przekopu. Oprócz możliwości uszkodzenia zawieszenia, istnieje również ryzyko rozbicia szyby w przypadku, gdy taki kamień uderzy spod kół poprzedzającego nas pojazdu.

Pierwsza ofiara bubla drogowegoW poniedziałek, 10 lipca rano dotarła do nas informacja o kolizji drogowej w tym miejscu. Na skutek nieprawidłowo zabezpieczonej przez służby drogowe dziury, uszkodzona została felga w samochodzie BMW. Potwierdza to również zapytana przez nas rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Kierownik prac został ukarany mandatem - przekazała nam asp. sztab. Katarzyna Chrobak.

bielsko cieszyńska kolizja interwencja
Interwencja patrolu ruchu drogowego na ul. Cieszyńskiej - 10.07.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Próba poprawy sytuacjiObecnie, czyli kilka godzin po zdarzeniu widać, że w miejscu uskoku ekipa dosypała kamień. Tym razem miejscami tworzy nawet "kopiec". Nadal jednak podłoże nie zostało należycie ubite i jest luźne. Przejeżdżające samochody zwalniają, tworzą się utrudnienia w ruchu. Kierowcom korzystającym z tej drogi zalecamy ostrożność.

Niebezpieczny przekop w poprzek Cieszyńskiej "po naprawie" · fot. pj / bielskiedrogi.pl

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.