bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 lipca 2023
  • 17 lipca 2023
  • wyświetleń: 14707

Ważne zmiany na węźle Suchy Potok. Zamknęli pasy ruchu - zobacz mapy

To ważna informacja dla kierowców podróżujących drogą ekspresową S-1. W poniedziałek 17 lipca nastąpiły ważne zmiany w organizacji ruchu na węźle Suchy Potok.

Zmiany wprowadzone na węźle Suchy Potok - 17.07.2023
Zmiany wprowadzone na węźle Suchy Potok - 17.07.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak informuje firma Mirbud, wykonawca budowy drogi ekspresowej S-1 na odcinku od węzła Suchy Potok do Dankowic, od poniedziałkowego poranka zostały zawężone obie jezdnie - zamknięte dla ruchu pojazdów są ich pasy wewnętrzne zgodnie z poniższą mapą.

Ważne zmiany na węźle Suchy Potok. Zamkną pasy ruchu - zobacz mapę
Ważne zmiany na węźle Suchy Potok. Zamkną pasy ruchu - zobacz mapę · fot. Mirbud


To nie jedyne zmiany, których należy spodziewać się w wakacje. W kolejnym etapie przebudowy węzła całkowicie wyłączona z ruchu zostanie jezdnia lewa w kierunku Żywca, a cały ruch kołowy będzie się odbywał w obu kierunkach jezdnią prawą.

Ważne zmiany na węźle Suchy Potok. Zamkną pasy ruchu - zobacz mapę
Ważne zmiany na węźle Suchy Potok. Zamkną pasy ruchu - zobacz mapę · fot. Mirbud


- W czasie trwania powyższej tymczasowej organizacji ruchu budowana będzie łącznica, którą w kolejnych etapach realizacji zostanie poprowadzony w całości ruch kołowy z obu dotychczasowych jezdni - podaje Mirbud.

Powyższe zmiany wprowadzane są w związku z budową drogi ekspresowej S-1 Kosztowy - Bielsko-Biała na odcinku Dankowice - węzeł Suchy Potok. Roboty prowadzi konsorcjum firm MIRBUD S.A./KOBYLARNIA S.A. Termin realizacji inwestycji to II kwartał 2025 roku.

Budowa drogi ekspresowej S-1 - węzeł Suchy Potok - Dankowice - 5.07.2023 · fot. GDDKiA

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.