bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 lipca 2023
  • wyświetleń: 1463

Kolizje i nietrzeźwi kierujący. Niespokojny weekend na drogach

W miniony weekend, w dnia 14 - 16 lipca na drogach powiatu cieszyńskiego doszło do 11 kolizji. Niestety, nie brakowało również pijanych kierujących. Jeden z nich, w niedzielny wieczór doprowadził do groźnej kraksy.

W miniony weekend, w dniach 14 - 16 lipca policjanci odnotowali 11 kolizji. To mniej niż tydzień temu, ale niestety, ujawnili również czterech nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich niestety doprowadził do groźnego zdarzenia.

W niedzielę, 16 lipca w Ustroniu na ul. 3 Maja na łuku drogi 26-letni mężczyzna kierujący Skodą zderzył się z osobowym Fordem kierowanym przez 55-letnią kobietę. W toku prowadzonych czynności okazało się, że był pod wpływem alkoholu - prowadził w stanie nietrzeźwości mając 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. - informuje nas podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy KPP Cieszyn. Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby. Droga początkowo była zablokowana. W zdarzeniu na szczęście nikt nie został ranny.

Kolizja dwóch osobówek w Ustroniu na ul. 3 Maja - 16.07.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.