bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 lipca 2023
  • wyświetleń: 4864

[FOTO] Solidny dzwon na newralgicznym skrzyżowaniu w Czechowicach-Dziedzicach

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały w czwartek 27 lipca około godziny 17.30 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Interwencja służb ratunkowych na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach - 27.07.2023 · fot. OSP Czechowice


Choć zdarzenie wyglądało groźnie, to ostatecznie zakwalifikowano je jako kolizję - takie informacje przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Przedstawicielka stróżów prawa dodała, że do zderzenia doszło w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez kierowcę Citreona. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym - na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

mp, sid, pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.