bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 31 lipca 2023
  • wyświetleń: 2081

Kolizje, uszkodzenia pojazdów i infrastruktury. Policja poszukuje świadków

Bielska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych. Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z komendą.

policja, ilustracja
Kolizje, uszkodzenia pojazdów i infrastruktury. Policja poszukuje świadków · fot. KPP Pszczyna


W dniu 5 czerwca pomiędzy godziną 14:25 a 15:35 w Bielsku-Białej na ul. 1 Maja, w rejonie posesji numer 6, nieustalony kierujący pojazdem, nie zachował ostrożności, czym doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Toyota, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 10 lipca około godziny 11:24 w Bielsku-Białej na ul. Wyzwolenia, w rejonie skrzyżowania z ulicą Niepodległości, kierujący pojazdem koloru ciemnego, nie zachował ostrożności podczas zmiany pasa ruchu, czy doprowadził do kolizji z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki Mazda, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 10 lipca około godziny 7:46 na ul. Katowickiej 47 w Bielsku-Białej, nieustalony kierujący poruszający się samochodem marki Fiat koloru białego o nieustalonym numerze rejestracyjnym, nie zachował odstępu od poprzedzającego go samochodu marki Peugeot, doprowadzając do kolizji z tym pojazdem.

W dniu 16 lipca około godziny 2:00 na terenie parkingu przy ul. Urodzajnej 14, kierujący samochodem podczas parkowania najechał na blokadę parkingową, powodując jej uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 17 lipca pomiędzy godziną 13:15 a 13:45 w Bielsku-Białej przy ul. Stawowej 29, kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany motocykl marki Honda, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

ar / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.