bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 3 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3104

Strefa płatnego parkowania zostanie rozszerzona. Obejmie ulice w centrum

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że z dniem 1 września roku nastąpi rozszerzenie obecnie istniejącego obszaru strefy płatnego parkowania (SPP).

parkingi, parkomat, bilet,
Strefa płatnego parkowania zostanie rozszerzona. Obejmie ulice w centrum · fot. bielsko.info


Strefa płatnego parkowania zostanie rozszerzona o ul. Podwale, ul. Stefana Okrzei, ul. Michała Grażyńskiego, ul. Nadbrzeżną, ul. Towarzystwa Szkoły Ludowej oraz ul. Komorowicką na odcinku do ul. Józefa Piłsudskiego.

- Na wskazanym obszarze zamontowanych zostanie 11 parkomatów, a SPP powiększy się o około 190 miejsc parkingowych. Dodatkowo z chwilą zakończenia prac związanych z przebudową ul. Cyniarskiej zostaną oddane do użytku dwa nowe parkingi znajdujące się również w obszarze SPP, obejmujące 47 ogólnodostępnych miejsc parkingowych, 9 miejsc dla pojazdów osób niepełnosprawnych, a także 2 miejsca wyposażone w stację ładowania dla pojazdów elektrycznych. W ich pobliżu zlokalizowane będą dwa parkomaty - podał miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

MZD dodał, że godziny funkcjonowania SPP, stawki opłat za postój jak i opłat abonamentowych nie ulegają zmianie.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.