bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 sierpnia 2023
  • 5 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 8388

Próbował staranować radiowóz. Ucieczka kradzionym Oplem z wypożyczalni

Właściciel jednej z wypożyczalni samochodowych z Górnego Śląska zgłosił na numer alarmowy, że na terenie Katowic doszło do kradzieży jednego z wypożyczonych samochodów marki Opel Astra. Jako że samochód posiada GPS, poinformował, że auto porusza się DK-81 w kierunku Wisły. Policja ruszyła za nim w pościg ulicami powiatu cieszyńskiego.

Próbował staranować radiowóz. Ucieczka kradzionym Oplem z wypożyczalni - 04.08.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zdarzenie relacjonuje st. sierż. Angelika Chałupka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

- W skutek dynamicznych działań służby dyżurnej oraz policjantów pracujących w terenie, samochód został niezwłocznie zlokalizowany przez patrol ruchu drogowego znajdujący się w Skoczowie. Sprawca pomimo sygnałów do zatrzymania rozpoczął ucieczkę w kierunku Wilamowic ul. Objazdową, próbując staranować radiowóz. Po zajechaniu mu drogi przez policję, rozpoczął gwałtowne zawracanie, uderzając w przejeżdżający samochód. Następnie został niezwłocznie zatrzymany przez policję.

Trwają czynności na miejscu zdarzenia, na chwilę obecną policja nie posiada informacji, aby ktokolwiek ucierpiał w zdarzeniu. Wiadomo, że złodziej nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna był trzeźwy.

ar, pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.