bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 lipca 2017
  • wyświetleń: 4581

Szczyt głupoty na os. Karpackim

W czwartek około godziny 23.00 policjanci z II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego wandala, który wraz z dwoma kolegami dopuścił się uszkodzenia mienia na osiedlu Karpackim.

Reklama

Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się do zatrzymania 20-letniego wandala, który wraz z dwoma kolegami na parkingu przy ulicy Morskie Oko uszkodził cztery samochody osobowe.

-Sprawcy najpierw przewrócili Fiata 126p na bok. "Maluch" uszkodził zaparkowanego obok Volkswagena Golfa. Mężczyźni skopali jeszcze dwa inne samochody - Fiata Seicento i Peugeota 206. Przewrócili także kontener na odzież- relacjonuje nadkomisarz Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Policjanci z II Komisariatu Policji, dzięki informacjom przekazanym przez świadka, zatrzymali 20-letniego wandala. Był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat.

Policja ustala tożsamość dwóch pozostałych sprawców.

Szczyt głupoty na os · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.