bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2851

[FOTO] Fatalny piątek na drogach! 6 aut rozbitych w dwóch zdarzeniach

Wczorajszy dzień, 4 sierpnia nie należał do spokojnych na lokalnych drogach. Tylko w wyniku dwóch wieczornych zdarzeń rozbitych zostało w sumie 6 samochodów. Niestety, konieczna również była interwencja medyków.

Wieczorny spokój przerwało zdarzenie na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Około godziny 20.00 na skrzyżowaniu z ulicą Trakcyjną spotkały się osobowy Renault Twingo oraz Seat Ibiza. W wyniku tej kraksy jezdnia w kierunku Katowic była zablokowana. Kierujący objeżdżali utrudnienia przez stację paliw.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej - 4.08.2023 · fot. pj / bielskiedrogi.pl


Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym dwa zespoły ratownictwa medycznego. Trzy osoby niegroźnie ranne, zostały przewiezione do szpitala celem wykonania dodatkowych badań.

Zablokowana ekspresówkaNa ekspresowej S-52 w kierunku Cieszyna około godziny 21.40 doszło do kolizji czterech pojazdów. Zdarzenie miało miejsce przed węzłem Andersa. Droga w tym miejscu początkowo była całkowicie zablokowana. Jak poinformował nas p.o. rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, st. asp. Rafał Kobyłecki sprawcą jest 24-letni kierujący Fiatem. Nie dostosował on prędkości do panujących warunków oraz nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i doprowadził do zderzenia.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.