bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 sierpnia 2023
  • 14 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 11786

Kolejna stacja benzynowa Circle K znika z centrum Bielska-Białej

Niedziela 13 sierpnia była ostatnim dniem działalności stacji paliw Circle K przy skrzyżowaniu ulic Partyzantów, Michałowicza i PCK w Bielsku-Białej. To kolejna placówka tej sieci, która zniknęła z naszego miasta - niedawno zamknięto obiekt przy ulicy Wałowej, tuż obok Galerii SFERA. Jaki jest powód zakończenia działalności? Sprawę wyjaśnia biuro prasowe firmy.

Stacja Cirkle K przy skrzyżowaniu ulic Partyzantów, Michałowicza i PCK w Bielsku-Białej - 13.08.2023
Stacja Circle K przy skrzyżowaniu ulic Partyzantów, Michałowicza i PCK w Bielsku-Białej - 13.08.2023 · fot. sid


W niedzielę od pracowników stacji nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to ich ostatni dzień pracy w tym miejscu. Jakie są powody zamknięcia stacji benzynowej? Otrzymaliśmy odpowiedź z biura prasowego Circle K:

Stanowisko Circle K
Stacje Circle K działają na polskim rynku od ponad 30 lat (wcześniej pod logo Statoil). Aktualnie sieć liczy 400 stacji własnych i franczyzowych. Mamy ambitne plany rozwoju na polskim rynku i stale poszukujemy nowych lokalizacji. Otwieramy średnio 20-30 stacji rocznie i nie zamierzamy zwalniać tempa również w tym roku. Jednak każda stacja musi spełniać szereg kryteriów, które pozwalają nam realizować założone cele biznesowe. Stacja w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów istniała ponad 20 lat, a 13 sierpnia był jej ostatnim dniem działalności. Podjęliśmy trudną decyzję o jej zamknięciu, gdyż od dłuższego czasu nie realizowała założonych celów biznesowych. Nieustannie skupiamy się na dalszym rozwoju sieci i z pewnością będziemy szukać alternatywy dla dotychczas istniejącej lokalizacji w Bielsku-Białej oraz jej okolicach, które są dla nas atrakcyjne pod względem biznesowym.


Na razie nie wiadomo, czy w tym samym miejscu powstanie inny obiekt.

ar, mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.