bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1363

[FOTO] Podsumowanie długiego weekendu na drogach powiatu cieszyńskiego

W dniach 11 - 15 sierpnia doszło niestety do kilkunastu zdarzeń drogowych, nie brakowało również nietrzeźwych kierujących. Mundurowi na szczęście nie odnotowali żadnego wypadku.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło już w piątek, 11 sierpnia do południa. Na krajowej 81 w Ochabach Małych zderzyły się dwa samochody osobowe. W rejonie przejścia dla pieszych doszło do najechania na tył. Początkowo uczestnicy blokowali lewy pas jezdni w stronę Wisły, ale udało się zepchać auta i udrożnić ruch.

dk-81 zderzenie kolizja ochaby mały
Zderzenie dwóch osobówek na DK-81 w Ochabach Małych - 11.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


W policyjnych statystykach brak tego zdarzenia. Być może jego uczestnicy zdecydowali się spisać oświadczenie o kolizji i załatwić formalności we własnym zakresie.

dk-81 zderzenie kolizja ochaby małe
Zderzenie dwóch osobówek na DK-81 w Ochabach Małych - 11.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Chwila roztargnienia mogła skończyć się tragicznieSobotni wieczór, 12 sierpnia na pewno utkwi w pamięci właściciela osobowej Toyoty. Jak ustalili obecni na miejscu zdarzenia w Wiśle funkcjonariusze policji, 25-letni mieszkaniec Zabrza, nieprawidłowo zabezpieczył swój pojazd w wyniku czego auto stoczyło się z parkingu i uderzyło w drzewa w pobliżu torów kolejowych. Na miejscu interweniowała również straż pożarna. Całe zdarzenie wyglądało bardzo niebezpiecznie i mogło skończyć się tragicznie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

wisła samochód skarpa parking
Zdarzenie drogowe w Wiśle - 12.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Wywrotka motocyklisty w Ustroniudw941 motocyklista zdarzenie kolizja
Zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty na DW941 w Ustroniu - 15.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


We wtorek, 15 sierpnia na ul. Katowickiej II w Ustroniu doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem, 45 letni mieszkaniec powiatu, nie dostosował prędkości do planujących warunków drogowych w wyniku czego przewrócił się - informuje nas p.o. oficera prasowego KPP Cieszyn, sierż. szt. Angelika Chałupka.

dw941 motocyklista zdarzenie kolizja
Zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty na DW941 w Ustroniu - 15.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na czas ich działań ruch w rejonie skrzyżowania z ul. Myśliwską odbywał się wahadłowo. Mundurowi cieszyńskiej drogówki zakończyli zdarzenie mandatem karnym.

Wciąż dużo kierujących na podwójnym gazieMundurowi podczas minionego długiego weekendu ujawnili aż 8 osób, które nie powinny były wsiadać za kierownicę. Pięciu z nich zdecydowało się na podróż rowerem, co także jest zakazane w stanie nietrzeźwości. Nie zabrakło również amatora jazdy samochodem po spożyciu narkotyków.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.