bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 276

Zaoszczędź 25% na zakupie auta z USA: jak dostać się na aukcję Copart

Materiał partnera:

Amerykańskie aukcje otwierają wiele możliwości dla ukraińskich entuzjastów samochodów. Samochody luksusowe i premium są kupowane przez kierowców o średnim poziomie dochodów. A wszystko dlatego, że znajdują najlepsze opcje dla siebie u profesjonalistów.

Zaoszczędź 25% na zakupie auta z USA: jak dostać się na aukcję Copart


Od dłuższego czasu szukasz samochodu i martwisz się o dobrą ofertę? Planujesz zainwestować w samochód wysokiej jakości? Carfast Express znajdzie dla Ciebie auta z USA, korzystnie je odkupi i dostarczy w dobrym stanie do Polski i innych krajów WNP.

Aukcja Copart wyróżnia się na tle innych platform prawie półwieczną historią. Każdego dnia asortyment jest aktualizowany i uzupełniany. Właściciele domu aukcyjnego kontrolują udział w aukcji wyłącznie sprawdzonych firm.

Jak bezpiecznie kupować samochody i oszczędzać pieniądzeJak bezpiecznie kupować samochody i oszczędzać pieniądze


W Ameryce istnieją inne serwisy aukcyjne. Są one również atrakcyjne. Ale najkorzystniejsza dla zakupu auta z USA jest aukcja Copart:

  • wygodne wyszukiwanie, doskonały wybór pojazdów. Odpowiedni wynik na zapytanie użytkownika o konkretną markę i model samochodu jest gotowy w ciągu kilku sekund;
  • aukcyjna baza danych zawiera kilkaset tysięcy pojazdów. Jest to słynna amerykańska aukcja internetowa;
  • serwis aukcyjny jest dostępny dla każdego. Jest tak prosty, przejrzysty i bogaty w informacje, jak to tylko możliwe.


Aukcja oferuje również poznanie historii samochodu. Jeśli jest zaznaczone, że partia z uszkodzeniami, sprzedawca koniecznie daje listę wszystkich wad i opis, kiedy zostały one uzyskane, jak niebezpieczne. Wiele serwisów aukcyjnych nie ma takiej opcji.

Kto będzie miał szansę kupić świetny samochód z USA?Często cena samochodu jest zbyt niska właśnie dlatego, że uległ on wypadkowi i został uszkodzony. Dlatego samochody poobijane są postrzegane pozytywnie. Dodatkowo do aukcji dołączane są zdjęcia, które pokazują wnętrze i karoserię pod różnymi kątami. Strona oferuje algorytm działań dla kupujących.

auta z USA


Ważne cechy aukcji Copart:

  • wszystko jest maksymalnie przejrzyste. Kupujący świadomie zgadzają się na zakup bez żadnych pułapek;
  • menedżerowie wybierają samochód w granicach budżetu określonego przez klienta;
  • kupując pożądany model, płacą za auto i opłatę aukcyjną. Przeznaczonych jest na to pięć dni.


Po sfinalizowaniu transakcji, dokonaniu wszystkich płatności i sporządzeniu dokumentów, samochód jest transportowany do portu w celu wysyłki drogą morską do Polski i innych krajów WNP. Zarówno Ukraińcy, jak i Europejczycy kupują amerykańskie samochody. Wybierają nie tylko auta z usterkami. Istnieją doskonałe całe samochody, ale są one znacznie droższe. Można tu znaleźć auta rodzinne, sportowe, elektryczne i hybrydowe.

Auta na aukcjach Copart są zamawiane dla siebie. Również w celu późniejszej odsprzedaży po przygotowaniu przedsprzedażowym. Takie auta są często wykorzystywane we flotach taksówek: rozwijają one swoją działalność i uzyskują doskonałe dochody.

Wszystko to jest możliwe tylko z pomocą doświadczonych ekspertów od wiarygodnego pośrednika. Będą kontrolować wszystkie etapy transakcji i wykonywać najważniejsze prace, w których błędy są niedopuszczalne.