bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 209

Twój samochód ma 4 lata lub ​więcej?​ Sprawdź co możesz zyskać w programie serwisowym

Materiał partnera:

Kupując samochód prosto z salonu, zyskujemy ochronę gwarancyjną, która zapewnia regularne przeglądy, a także w razie konieczności naprawy naszego auta. Wszystko to w ramach wsparcia oferowanego przez daną markę. Zazwyczaj gwarancja na pojazd trwa kilka lat, jednak jej długość zależna jest od konkretnego producenta. Po tym czasie właściciel danego pojazdu musi liczyć się z wyższymi kosztami serwisu i napraw. Nie zawsze jednak tak musi być. Marka Škoda oferuje swoim klientom dedykowany Program 4Service. Co to takiego? Podpowiadamy!

mechanik samochodowy


Wsparcie autoryzowanego serwisu dla starszych samochodów marki SkodaSamochody marki Skoda od lat uznawane są za pojazdy niezawodne, cechujące się wysoką jakością wykonania. Właśnie dlatego modele tego czeskiego producenta są powszechnie wykorzystywane jako samochody flotowe. Bardzo często można je spotkać jako środek transportu przedstawicieli handlowych, taksówkarzy czy jako auta służbowe. Tak wysoka popularność może świadczyć jedynie o dużej wytrzymałości i trwałości samochodów Skoda.

Pamiętajmy jednak, że wysoka jakość wykonania to nie wszystko. Każdy, nawet najbardziej niezawodny pojazd prędzej czy później będzie musiał być oddany do serwisu. Czy to na klasyczne prace związane z przeglądem, czy na poważniejsze naprawy. Bez względu na to, czy jesteśmy użytkownikami klasycznej Felicii, starszej Fabii, Octavii, czy nowszych modeli, takich jak Karoq lub Kamiq, warto zainteresować się tematem dodatkowych pakietów serwisowych, oferowanych przez markę Skoda. Każdy z wyżej wymienionych modeli może liczyć na fachowy serwis i obsługę w najlepszych autoryzowanych serwisach Skody. Marka nie zapomina o swoich klientach i ich samochodach.

Dzięki specjalnemu programowi, który czeska marka wprowadziła do swojej oferty salonów, możemy bez przeszkód i dużych kosztów serwisować pojazdy, które utraciły już fabryczne wsparcie, oferowane na nowe auta. Wystarczy znaleźć w naszej okolicy najbliższy salon Skody. Śląsk to jeden z regionów Polski, w którym bez problemu uzyskamy wsparcie dealerskie w tym zakresie. Znaleźć tam można wysoko wyspecjalizowaną kadrę mechaników i fachowców, którzy odpowiednio zadbają o nasz samochód. Dzięki powierzeniu pojazdu doświadczonej obsłudze autoryzowanego serwisu zyskujemy m.in. pełną dokumentację napraw i potwierdzonej historii serwisowej. Będzie to niezwykle cenny fakt, który ułatwi późniejszą bezproblemową sprzedaż samochodu. Wiele ludzi szukając auta z rynku wtórnego, zwraca uwagę na tego typu szczegóły i chce mieć pewność, że egzemplarz, którym są zainteresowani, jest w pełni sprawny i bezpieczny.

Program 4Service - realne wsparcie dla kilkuletnich samochodów marki SkodaCzym jest prowadzony przez czeskiego producenta program 4Service? Jest to nic innego, jak wsparcie dla starszych modeli samochodów marki Skoda. Obejmuje on pojazdy powyżej czterech lat od daty wyprodukowania. Im starszy samochód, tym większe otrzymujemy rabaty na wybrane części oryginalne i dane usługi serwisowe przeprowadzane w autoryzowanym serwisie marki Skoda. Na jakie zniżki możemy liczyć? Poniżej przedstawiamy zestawienie ze względu na wiek samochodu.

  • 4 lata - rabat na oryginale części w tym przypadku wynosi 10%, a na wybrane usługi 20%;
  • 5-6 lat - jeżeli samochód osiągnie taki wiek, to zniżki będą wynosić odpowiednio 15% na wybrane części i 25% na usługi w autoryzowanym serwisie;
  • Powyżej 6 lat - pojazd, który przekroczy wiek sześciu lat ,może liczyć na największe rabaty. Prezentują się one następująco: Wybrane oryginalne części zyskają zniżki na poziomie 20%, a rabat na wybrane usługi wyniesie 30%.


Wsparcie dla klientów marki Skoda dzięki programowi 4ServiceMarka Skoda należy do grona producentów, którzy oferują wsparcie swoim klientom w sprawach serwisu i naprawy nawet dla starszych aut. Dzięki temu możemy być pewni jakości części i wykonywanych usług w autoryzowanym serwisie producenta. Takie działania sprawiają, że marka od lat cieszy się nienaganną opinią i renomą wśród wielu kierowców. Pokazują to liczne statystyki i zestawienia, które od wielu lat plasują modele Skody na czele rankingów sprzedażowych w Polsce.