bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1315

[FOTO] Weekend na drogach powiatu cieszyńskiego. 9 zdarzeń drogowych

Cotygodniowe podsumowanie weekendu na drogach powiatu cieszyńskiego. Miniony weekend, 18-20 sierpnia był stosunkowo spokojny. Odnotowano 9 zdarzeń, z czego jedno z nich zakwalifikowane zostało jako wypadek. Mundurowi ujawnili również dwóch nietrzeźwych kierujących.

kolizja ustroń dw941
Kolizja dwóch osobówek na DW941 w Ustroniu - 18.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Piątkowa kolizja na DW941 w UstroniuW piątkowe po południe, 18 sierpnia na ul. Katowickiej w Ustroniu doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na wojewódzkiej 941 spotkały się osobowy Renault i Opel. Sprawcą tej kraksy jest kierujący 79-letni senior, który nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył Opla Zafiry. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 14.15. Kierujący musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami na jezdni w stronę Skoczowa.

Groźna kraksa w Ogrodzonejkolizja dw944 ogrodzona
Kolizja dwóch osobówek na DW944 w Ogrodzonej - 19.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 944 w Ogrodzonej doszło chwilę po godzinie 18.00 w sobotę 19 sierpnia. Na remontowanym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawcą zdarzenia był 25-letni kierujący Volkswagenem Passatem. Doprowadził on do kolizji z prawidłowo jadącym Audi kierowanym przez 29-latka. Nikt nie odniósł obrażeń. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji zakończyli zdarzenie mandatem karnym.

Niedzielne utrudnienia na wiślanceNiedzielny spokój na drogach zakłóciło przed południowe zdarzenie w Ustroniu. Na ulicy Katowickiej II, nieopodal granicy z Wisłą zderzyły się trzy pojazdy - Audi, Toyota i Ford. Sprawcą tego zdarzenia jest kierująca pierwszego z nich. 26-letnia kobieta nieprawidłowo wymijała Toyotę. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście, nikt z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci ukarali sprawczynię mandatem karnym. Kierujący jadący w stronę Wisły musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Kolizja trzech osobówek na DW941 w Ustroniu - 20.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.