bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1047

Czechowice: w niedzielę rajd rowerowy. Będą spore utrudnienia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił zapisy na 33. Rodzinny Rajd Rowerowy. W tym roku wydarzenie, organizowane w ramach Dni Czechowic-Dziedzic, odbędzie się 27 sierpnia, start o godzinie 13.00.

Ruszają zapisy na 33. Rodzinny Rajd Rowerowy! Znamy trasę
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Rowerzyści będą mieli do pokonania trasę liczącą 30 kilometrów, która będzie podzielona na 2 etapy. W pierwszym przejadą z basenu "Wodnik" na boisko piłkarskie w Bronowie ulicami Legionów, Chałupniczą, Wodną, Zajęczą, Zaplecze, Mazańcowicką, Szuwary, Kopernika, Potok, Mazańcowicką, Potoczną, Żbika, Zawodzie, Bielską, Bronowską oraz Czyża.

Przejazd na metę rajdu na stadionie MOSiR przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach zaplanowano ulicami Kolorową, Kunza, Graniczną, Nowy Świat, Miliardowicką, Generała Sikorskiego, Waryńskiego, Ochodzką, Wierzbową, Waryńskiego, Wenecką, Piasta i Legionów.

Będą utrudnienia w ruchuW związku z organizacją 33. Rodzinnego Rajdu Rowerowego w niedzielę 27 sierpnia, na czas przejazdu rowerzystów, zostaną zamknięte ulice, przez które przejedzie grupa rowerzystów. Szacunkowe czasy przejazdów można znaleźć poniżej.

Szacunkowe czasy przejazdów można znaleźć poniżej.


Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej MOSIRu, a także na powyższym plakacie.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.