bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 31232

[WIDEO] Ten film miał mieć ciekawy tytuł ale opadły nam ręce...

Początkiem miesiąca trafiło do nas nagranie z ul. Strumieńskiej w Rudzicy. To co widać na filmie nakręconym telefonem komórkowym szokuje zwłaszcza, że jak zauważył Piotr, kierowca prawdopodobnie mógł być rodzicem dzieci, będących niejako głównymi bohaterami tego nagrania.Jak przekazała nam autorka nagrania, będąca pasażerką samochodu jadącego za Skodą, momentami pojazd jechał około 80km/h! Gdyby któreś z dzieci wypadło z auta przy takiej prędkości, niewątpliwie doszłoby do tragedii. Zdarzenie miało miejsce 2 sierpnia, około godziny 18.00. Przed publikacją o opinię w sprawie nagrania poprosiliśmy fachowca, który niejedno już widział, ale nie krył zaskoczenia tym co zobaczył.

Samo przewożenie pasażerów bez zapiętych pasów bezpieczeństwa jest wykroczeniem, ale taka sytuacja jak na powyższym filmie, zdecydowanie mogłaby się skończyć zatrzymaniem prawa jazdy i przekazanie sprawy do sądu (rażące zagrożenie bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego - w tym naszych pasażerów). Najbardziej w nagraniu przeraża, że wielce prawdopodobnym jest, że kierującym jest rodzic dzieci. Zero rozsądku w myśl zasady - jakoś to będzie. Norma polskich dróg...

Piotr ZielińskiByły policjant WRD. Autor bloga @niebieski_ja


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.