bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 23020

[FOTO] Zderzenie 5 pojazdów i duże utrudnienia na S-52. Do szpitala trafiły dwie osoby

Do zderzenia 5 pojazdów doszło na drodze ekspresowej S-52, przed zjazdem na Wapienicę, w poniedziałek 4 września około godziny 13.50. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez rannych i sporych utrudnień w ruchu.

Zderzenie pięciu pojazdów na S-52 w Bielsku-Białej - 4.09.2023 · fot. nadesłane przez czytelników, KM PSP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Cieszyna. Jak poinformował nas rzecznik bielskiej komendy, do szpitala przewieziono dwie osoby. Łącznie w kraksie uczestniczyło aż pięć pojazdów, a przyczyną wypadku najprawdopodobniej była niewłaściwa zmiana pasa ruchu przez jednego z kierowców. To jeszcze dokładnie wyjaśnią policyjne czynności.

Jak poinformowała KM PSP w Bielsku-Białej, na miejscu działały 4 zastępy straży pożarnej. Ze względu na spory wyciek płynów eksploatacyjnych konieczne było czasowe wstrzymanie ruchu. Kraksa spowodowała olbrzymie utrudnienia. Zamknięcie drogi ekspresowej S-52 sparaliżowało północno-zachodnią część miasta.

mp, sid, pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.