bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 września 2023
  • wyświetleń: 1301

[FOTO] Dwa zdarzenia na śląsku cieszyńskim. Zablokowana DW938 i DK-81!

We wtorek, 5 września na terenie powiatu cieszyńskiego doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. Służby działają na miejscu obu z nich, wkrótce nastąpi odblokowanie drogi.

We wtorek 5 września, około godziny 14.20 do służb ratunkowych wpłynęły informacje o dwóch zdarzeniach drogowych. Pierwsze z nich miało miejsce na drodze wojewódzkiej 948 w Hażlachu. W rejonie skrzyżowania z ul. Spokojną dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, ruch został wstrzymany. Do godziny 15.30 ma zostać przywrócony ruch, będzie on odbywać się wahadłowo.

dachowanie hażlach dw938
Dachowanie samochodu osobowego na DW938 w Hażlachu - 5.09.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Druga kraksa miała miejsce na DK-81 w Ochabach Wielkich. Na jezdni w kierunku Katowic doszło do zdarzenia z udziałem kierującego jednośladem. Jak informuje nas oficer prasowy KPP Cieszyn, podkom. Krzysztof Pawlik, według wstępnych ustaleń obecnych na miejscu funkcjonariuszy, kierujący jednośladem podczas zmiany pasa ruchu miał doprowadzić do zderzenia z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Jezdnia w stronę Katowic jest zablokowana. Otwarcie jednego pasa ruchu ma nastąpić około 15.30

ochaby wielkie kolizja motocyklista jednoślad
Zdarzenie drogowe z udziałem kierującego jednośladem w Ochabach Wielkich na DK-81 - 5.09.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.