bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 11 września 2023
  • wyświetleń: 2297

[FOTO] Pechowe zdarzenie parkingowe zakończone złamaną ręką!

W niedzielę 10 września służby ratunkowe interweniowały w nietypowym zdarzeniu w Buczkowicach. Mimo błaho wyglądającej kraksy, jedna osoba wymagała pomocy medycznej.

wypadek buczkowice parking kolizja
Wypadek przy ul. Wyzwolenia w Buczkowicach - 10.09.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do pechowego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę 10 września w Buczkowicach. Pod jeden ze sklepów spożywczych przyjechała para Ukraińców. Kierujący, 34-letni mężczyzna opuścił pojazd i udał się na zakupy. Prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia, osobowy Opel zaczął staczać się po parkingu. Siedząca w środku 57-letnia pasażerka próbowała zatrzymać samochód. Jej starania nie przyniosły zamierzonego celu. Osobówka dobiła do zaparkowanego dostawczego Peugeota, łamiąc przy tym rękę kobiety.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ranna kobieta została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. W związku z obrażeniami ciała powyżej siedmiu dni, obecni na miejscu funkcjonariusze policji zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.