bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 września 2023
  • wyświetleń: 2045

[ZDJĘCIA] W rejonie ul. Podwale obowiązuje nowa organizacja ruchu

Jak w każdym mieście tak i w Bielsku-Białej, wielu kierowców jeździ na pamięć. Nie rzadko zdarza się, że dochodzi przez to kolizji. Przypominamy więc, że warto zwracać uwagę na znaki i stosować się do nich. Niedawno zmieniła się organizacja ruchu na ul. Podwale. To wąska uliczka na tyłach dworca PKP, ale ruch na niej dość spory, więc warto uważać.

zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Podwale
Zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Podwale w Bielsku-Białej · fot. MZD Bielsko-Biała


Od 1 września bieżącego roku Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej rozszerzył strefę płatnego parkowania. M.in w związku z tym nastąpiła zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Podwale. Póki co kierowcy w dużej mierze jeżdżą tam "na pamięć" czyli według wcześniejszej organizacji ruchu. To powoduje niebezpieczne sytuacje kolizyjne. Warto zachować ostrożność!

Najistotniejsze zmiany dotyczą skrzyżowania ulic Stefana Okrzei i Podwale oraz Stanisława Dubois i Podwale. Zmienione zostało pierwszeństwo przejazdu, które określają nowo postawione znaki. Oprócz tego, ulica Podwale jest teraz drogą jednokierunkową w kierunku północnym. Dozwolony jest ruch rowerzystów w obu kierunkach.


Zmieniona organizacja ruchu w rejonie ul. Podwale w Bielsku-Białej · fot. pj / bielskiedrogi.pl


strefa płatnego parkowania parkomaty bielsko
Strefa płatnego parkowania i parkomaty w Bielsku-Białej · fot. MZD Bielsko-Biała

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.