bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 września 2023
  • wyświetleń: 3164

[FOTO] Dwa groźne zdarzenia z udziałem motocyklistów. Pogoda sprzyja miłośnikom dwóch kółek

Tegoroczny sezon motocyklowy trwa w najlepsze. Dobra pogoda sprzyja fanom dwóch kółek. Niestety, zdarzają się również kraksy z ich udziałem. Do takich doszło wczoraj popołudniu oraz dzisiaj rano.

Zderzenie na ul. Bielskiej w Jaworzu - 11.09.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Groźna kraksa w JaworzuW poniedziałek, 11 września po godzinie 16.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszeniu o wypadku na ul. Bielskiej w Jaworzu. Po dojeździe na miejscu, ustalono że w zdarzeniu brała udział osobowa Skoda Citigo oraz motocykl Barton. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przebadał kierującego jednośladem. Z uwagi na brak poważnych obrażeń, funkcjonariusze policji mogli zakończyć sprawę na miejscu mandatem karnym. Ukarana została kobieta kierująca osobówką.

Niebezpieczne wymuszenie na al. AndersaZderzenie na al. Andersa w Bielsku-Białej - 12.09.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Kolejne zdarzenie z udziałem kierującego jednośladem miało miejsce we wtorek, 12 września na al. Andersa w Bielsku-Białej. Po godzinie 7.00 na skrzyżowaniu z ul. Poligonową zderzyły się osobowy Opel i motocykl marki Suzuki. Na miejscu interweniowały straż pożarna oraz policja. Jak informuje nas oficer prasowy bielskiej komendy, st. sierż. Sławomir Kocur, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Obecni na miejscu funkcjonariusze drogówki, ukarali sprawczynię, kierującą Oplem Meriva mandatem karnym.

Dobra pogoda sprzyja motocyklistomW obu kolizjach winnymi okazali się kierujący osobówkami. Na szczęście, tym razem nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Końcówka tegorocznego lata zdecydowanie sprzyja kierującym jednośladom. Pamiętajmy, że wciąż wielu z nich porusza się po drogach. Przed podjęciem decyzji o wykonaniu manewru, upewnijmy się, że nie stworzymy nim żadnego zagrożenia.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.