bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 września 2023
  • wyświetleń: 6130

[FOTO] Wywlekli pijanego kierowcę z samochodu. Chwilę wcześniej spowodował kolizję

Nerwowe sceny miały miejsce we wtorkowe popołudnie na terenie targów ENERGETAB pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Kierowca KIA najwidoczniej zapomniał, że z zakrapianej imprezy wraca się taksówką. Kompletnie pijany wsiadł do samochodu i próbował odjechać. Dzięki reakcji świadków udało się uniknąć tragedii.

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy koło Hali pod Dębowcem - 12.09.2023
Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy koło Hali pod Dębowcem - 12.09.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Rzecz działa się przy ul. Karbowej, tuż obok Hali pod Dębowcem. Zataczającego się mężczyznę, który wsiada do samochodu marki KIA zauważyli świadkowie, którzy ruszyli w jego kierunku. Nie zdążyli, bowiem ten od razu odjechał. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów uderzył w zaparkowanego Volkswagena i to był moment, w którym świadkowie siłowo wyciągnęli delikwenta zza kierownicy.

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy koło Hali pod Dębowcem - 12.09.2023
Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy koło Hali pod Dębowcem - 12.09.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Młody mężczyzna był agresywny w stosunku do interweniujących ludzi, ale jak przekazał nam st. sierż. Sławomir Kocur z KMP w Bielsku-Białej, nie było potrzeby obezwładniania kierowcy. Leżąc na asfalcie czekał na przyjazd policjantów. Badanie alkomatem wykazało przeszło 2 promile. Teraz czeka go rozprawa sądowa i spore koszty. Poza grzywną będzie musiał także z własnej kieszeni pokryć koszty naprawy Volkswagena. Nie ma także co liczyć na wypłatę środków z polisy AC swojego pojazdu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.