bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 września 2023
  • 24 września 2023
  • wyświetleń: 3054

52. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy. Były utrudnienia w ruchu

24 września odbył się jesienny Rodzinny Rajd Rowerowy. W trakcie przejazdu rowerzystów kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na drogach.

Rajdowicze wystartowali o godz. 9.30 z placu Ratuszowego. Kawalkada rowerzystów pojechała ulicami: Romana Dmowskiego, Stefanii Sempołowskiej, Dworkową, Władysława Broniewskiego, PCK, Stefanii Sempołowskiej, Leszczyńską, Partyzantów, Karpacką, Elizy Orzeszkowej, Zwardońską, Lotniczą, Antyczną, Wapienicką, Celtycką, Słowiańską, Handlową, Jaworzańską, Potok, Średnią, Graniczną (teren Jaworza), Światopełka, Telimeny, Jaworzańską i ok. godz. 11.00 wjedzie na stadion lekkoatletyczny klubu Sprint około w Wapienicy. Tam w godz. 11.00-12.30 zaplanowano półmetek - przeprowadzone zostały konkurencje sprawnościowe i nastąpiła weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych.

Drugi etap rozpoczął się o godz. 12.30 i prowadził w stronę Bielska-Białej ze stadionu Sprintu ulicami: Jaworzańską, Miętową, Zapory, Dębowiec, Rucianą, Jeżynową, Karpacką, Jana Kochanowskiego, Karpacką, Partyzantów, Leszczyńską, gen. Stanisława Maczka, Bystrzańską, Szeroką, Czołgistów.

Zakończenie rajdu na terenie rekreacyjnym na Błoniach około godz. 14.00 - w programie był m.in. ciepły posiłek, rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, losowanie nagród loterii fantowej, rozdanie nagródmp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.