bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 października 2023
  • wyświetleń: 1961

[FOTO] Mało miejsc przy dworcu? Poseł zabrał kolejne

Okolice głównego dworca PKP w Bielsku-Białej to miejsce, gdzie ciężko o miejsce parkingowe. Bezpośrednio przed budynkiem dworca jest niewielki parking, zaledwie na kilkanaście samochodów. W pobliżu funkcjonuje całodobowa apteka i placówka pocztowa. Nie ma co się dziwić, że ciężko tam zaparkować. Niedawno na jednym z nielicznych miejsc parkingowych stanęła przyczepa z reklamą wyborczą posła Lewicy. Kierowcy są oburzeni i stanowczo potępiają takie blokowanie miejsc parkingowych.

Przy
Przyczepa z reklamą wyborczą zajmuje miejsce parkingowe w centrum miasta - 4.10.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika / Marek


- Jak poseł ma dbać o dobro mieszkańców Bielska-Białej skoro w tak arogancki sposób blokuje cenne miejsca parkingowe w kluczowym dla miasta miejscu? - pyta jeden z czytelników. Próbowaliśmy się dziś skontaktować z biurem poselskim Przemysława Koperskiego, by uzyskać komentarz w tej sprawie. Bezskutecznie. - Liczymy, że po Waszej interwencji (portal Bielskie Drogi - przyp. red.) przyczepa zniknie spod dworca i nikt z kandydatów nie wpadnie na podobny pomysł - mówi czytelnik. Teoretycznie jeśli miejsce parkingowe jest opłacone, to wszystko jest prawdopodobnie zgodnie z literą prawa. Pozostają kwestie moralne i odbiór tego typu reklamy przez społeczeństwo. Ten zdecydowanie nie spotkał się z aprobatą.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.