bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 10 października 2023
  • wyświetleń: 162

Okna Machalica: pewny dostawca stolarki okiennej i drzwiowej

E-Fabryka:

Okna Machalica to uznany dostawca stolarki okiennej na polskim rynku, z siedzibą w Mazańcowicach obok Bielska-Białej. Od 2008 roku firma z powodzeniem łączy sprzedaż z profesjonalnym montażem okien, bram garażowych, osłon okiennych, oraz drzwi prezentując najwyższy standard usług. Za sukcesem firmy stoi zespół doświadczonych specjalistów, których wiedza i umiejętności gwarantują satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

okna bielsko
fot. mat. prasowe


Przeglądając portfolio realizacji firmy, można zauważyć różnorodność podejmowanych projektów, które świadczą o szerokim zakresie kompetencji zespołu firmy. Szczegółowe przykłady można znaleźć na stronie internetowej firmy w sekcji "Realizacje".

Firma z dumą prezentuje swoją współpracę z renomowanymi producentami, takimi jak Aluprof, Aluplast, Veka, Cortizo, czy Mirola. To partnerstwo pozwala na dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, co jest jednym z filarów filozofii działania firmy.

Na przestrzeni lat, firma Okna Machalica nieustannie się rozwija, aby móc oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Inwestycje w nowoczesne technologie oraz ciągłe doskonalenie procesów montażu i obsługi klienta, pozwalają firmie na utrzymanie wysokiej pozycji na rynku.

Szczegółowe informacje o historii firmy, jej misji oraz wartościach, można znaleźć na stronie internetowej www.oknamachalica.pl w sekcji "O nas". Okna Machalica to firma, która przez lata zbudowała silną pozycję na rynku, oferując usługi spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.