bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

 • 13 października 2023
 • wyświetleń: 1109

Niebezpieczne sytuacje na drogach. Policjanci poszukują sprawców i świadków

Policjanci z Bielska-Białej poszukują sprawców i świadków zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie działania bielskiej Komendy Miejskiej Policji. Osoby posiadające informacje na temat zdarzeń opisanych w rozwinięciu tego artykułu proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji (ul. Wapiennej 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60).

policja, lizak, drogówka, czapka, radiowóz
Niebezpieczne sytuacje na drogach. Policjanci poszukują sprawców i świadków · fot. KMP Bielsko-Biała


 • 1 października o godzinie 07:15 na ulicy Bielskiej w Rybarzowicach kierujący samochodem marki BMW koloru srebrnego utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w bariery energochłonne. Po tym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 30 września pomiędzy godziną 11:20 a 12:20 w Bielsku-Białej na ul. Mostowej 5 na parkingu przy CH Sfera 1 sektor A, nieustalony kierujący pojazdem nie zachował ostrożności, czym doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Audi, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 20 września pomiędzy godziną 13:30 a 14:50 w Bielsku-Białej na ul. Bratków 16, na parkingu, nieustalony kierujący pojazdem nie zachował ostrożności, czym doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Peugeot, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 19 września około godziny 08:06 na ul. Andersa w Bielsku-Białej, w rejonie skrzyżowania przy sklepie Makro kierująca samochodem marki Volvo koloru szarego bądź srebrnego doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Mini One, po czym oddaliła się z miejsca zdarzenia.


 • W dniach pomiędzy 16 a 17 września na terenie parkingu osiedlowego przy ul. Pogórze w rejonie budynków numer 16 i 18 nieustalony kierujący pojazdem nie zachował ostrożności, czym doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Opel, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 14 września około godziny 19:00 na parkingu przy hali w Bielsku-Białej na ul. Armii Krajowej 222 kierujący nieustalonym samochodem typu BUS najechał na zaparkowany pojazd marki VW Crafter oraz konstrukcje z panelami fotowoltanicznymi uszkadzając je, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 14 września około godziny 22:15 na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej, w rejonie posesji nr 34, podczas manewru wyprzedzania nieustalony kierujący pojazdem typu SUV doprowadził do uszkodzenia samochodu marki Opel, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 8 września około godziny 14:55 na skrzyżowaniu ulic Andersa z Kolistą w Bielsku-Białej nieustalony kierujący samochodem typu SUV koloru białego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem volkswagen w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem ford, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 8 września pomiędzy godziną 16:00 - 18:00 na parkingu przy CH Sarni Stok w Bielsku-Białej nieustalony kierujący pojazdem nie zachował należytej ostrożności czym doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Skoda, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 24 sierpnia o godzinie 14:12 na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie elektrociepłowni, nieustalony kierujący samochodem ciężarowym podczas manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności i odległości od jadącego rowerzysty i spowodował zagrożenie w ruchu drogowym, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 21 sierpnia o godzinie 11:10 na ul. Bielskiej 56 w Jaworzu na stacji paliw nieustalony kierujący samochodem marki Opel dokonał kradzieży 33,67 litrów paliwa, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • 19 sierpnia pomiędzy godziną 10:00 - 12:00 na ul. Dworskiej w Grodźcu nieustalony kierujący doprowadził do uszkodzenia tylnego zderzaka w pojeździe marki Peugeot, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.