bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 października 2023
  • 23 października 2023
  • wyświetleń: 5235

[FOTO] Za nami dzień otwarty WORD Bielsko-Biała. Było sporo atrakcji dla odwiedzających

W sobotę 21 października Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej otworzył swoje drzwi dla wszystkich mieszkańców. Każdy chętny mógł poznać pracę egzaminatorów od kuchni, ale i nie tylko. WORD przygotował masę atrakcji, także dla najmłodszych.

Dzień otwarty w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej - 21.10.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielskiedrogi.pl


W programie znalazły się m.in.: uroczyste poświęcenie nowych pojazdów egzaminacyjnych, rozstrzygnięcie konkursu na nazwę i wygląd "maskotki WORD" wraz z wręczeniem nagród dla laureatów najlepszych nadesłanych prac, symulację wypadku drogowego oraz gaszenia oleju przeprowadzona przez Państwową Straż Pożarna w Bielsku-Białej, a także pokaz egzaminu praktycznego na placu manewrowym wraz z omówieniem przez Egzaminatora Nadzorującego.

Ponadto można było skorzystać z możliwości jazdy samochodem na trolejach, uczestnictwa w próbnym egzaminie teoretycznym, a także uczestnictwa w próbnym egzaminie praktycznym na placu manewrowym na pojazdach WORD z udziałem Egzaminatora.

Dodatkowymi atrakcjami były symulator dachowania, symulator jazdy, drabina pożarnicza, pokaz DRIFTU SAMOCHODÓW RC, punkt medyczny - pokaz pierwszej pomocy przeprowadzony przez OSP Jeleśnia, przejazd Ciuchcią Beskidzką oraz poczęstunek - kuchnia polowa.

Portal Bielskie Drogi objął patronat medialny nad imprezą.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.