bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 października 2023
  • wyświetleń: 3820

[ZDJĘCIA] Kumulacja zdarzeń na S-52. Ogromne utrudnienia w ruchu!

W środę, 18 października doszło do kilku zdarzeń drogowych na drodze S-52. Pierwsze z nich miało miejsce w Jasienicy. Utrudnienia występują na jezdni w stronę Cieszyna. Chwilę później doszło do kolejnych kolizji w korku. Utrudnienia łącznie trwały kilka godzin.

kolizja s52 s-52 jasienica
Zderzenie samochodu osobowego z barierami energochłonnymi na S-52 w Jasienicy · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do pierwszego zdarzenia na S-52 doszło w Jasienicy. Około godziny 15.00 kierująca samochodem osobowym uderzyła w bariery energochłonne. Początkowo zajęty był lewy pas na jezdni w stronę Cieszyna. Po dojeździe służb, na miejsce na czas ich pracy droga była całkowicie zablokowana. Utworzył się ogromny korek, który swój początek w szczytowym momencie miał na wysokości zjazdu na al. Andersa w Bielsku-Białej (około 4km zatoru).

s-52 s52 wapienica bielsko kolizja
Zdarzenia drogowe na S-52 w Bielsku-Białej Wapienicy - 18.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Na wysokości Wapienicy doszło do kolejnych zdarzeń drogowych z udziałem kilku samochodów osobowych i motocykla. Po tym zdarzeniu początkowo droga była całkowicie zablokowana.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.