bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 20 października 2023
  • wyświetleń: 3895

[FOTO] Zamknięcie fragmentu remontowanej DW948 w Międzybrodziu Bialskim

Od poniedziałku, 23 października na wybranych fragmentach remontowanej drogi wojewódzkiej nr 948 wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Planowo, utrudnienia potrwają do piątku 27 października.

utrudnienia objazd dw948
Mapa utrudnień na DW948 · fot. Gmina Czernichów


Wykonawca przebudowy DW948 poinformował o planowanych zamknięciach drogi wojewódzkiej w związku z prowadzonym zabezpieczeniem osuwiska oraz wykonywaniem nawierzchni asfaltowej.

W związku realizacją w/w robót planowane są zamknięcia drogi DW948 dla ruchu pojazdów na odcinkach:
- Droga DW948 na odcinku od skrzyżowania z ul. Źródlaną w Międzybrodziu Bialskim do skrzyżowania z ul. Żarnówki będzie zamknięta dla ruchu pojazdów w dniach 23-25 października w godzinach 7.30-20.30. Jednocześnie zostanie utrzymany ciąg komunikacyjny od skrzyżowania z ul. Źródlaną do skrzyżowania z ul. Koniora (ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną).
- Droga DW948 na odcinku od skrzyżowania z ul. Żarnówki w Międzybrodziu Bialskim w do skrzyżowania z ul. Bielską będzie zamknięta dla ruchu pojazdów w dniach 24-25 października w godzinach 7.30-20.30. Masa asfaltowa na tym odcinku będzie układana od mostu przy ul. Żarnówki w kierunku ronda w Międzybrodziu Bialskim.
-- Droga DW948 na odcinku od skrzyżowania z ul. Bielską w Międzybrodziu Bialskim do skrzyżowania z ul. Gajni będzie zamknięta dla ruchu pojazdów w dniach 26-27.10.2023 w godzinach 7.30-20.30. Masa asfaltowa na tym odcinku będzie układana od mostu na Suchym Potoku w kierunku ronda w Międzybrodziu Bialskim.

Realizacja planowanych robót drogowych nie obejmuje obszaru w/w skrzyżowań. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, realizacja w/w planowanych robót może ulec wydłużeniu. Wykonawca powiadomi o ewentualnych zmianach.

pj / bielskiedrogi.pl

źródło: Gmina Czernichów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.