bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 października 2023
  • wyświetleń: 2905

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa na zjeździe z ekspresówki w Rybarzowicach

Do niebezpiecznej kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w piątek, 20 października. Na zjeździe z drogi ekspresowej S-1 w Rybarzowicach zderzyły się Hyundai i Toyota. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały przeszło dwie godziny.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Rybarzowicach - 20.10.2023 · fot. pj / bielskiedrogi.pl


Zdarzenie miało miejsce około godziny 18.15 na dojeździe do ronda w Rybarzowicach. Na stojącą w korku osobową Toyotę Avensis najechała kierująca miejskim suvem marki Hyundai. Japońskim kombi podróżowała 4-osobowa rodzina. Pomimo dość solidnego uderzenia, zarówno rodzicom jak i dwójce nieletnich nic się nie stało. Sprawczyni zdarzenia również nie odniosła obrażeń. Uczestnicy zdecydowali się wezwać policję. Z biegiem czasu, kierująca Hyundaiem poczuła się gorzej. Na miejscu nie było jeszcze patrolu mundurowych. Około godziny 18.40 wykonano kolejny telefon na numer alarmowy z prośbą o interwencję zespołu ratownictwa medycznego.

Pierwsi na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy ochotnicy z jednostki w Rybarzowicach. Zaopiekowali się poszkodowaną kobietą przed przyjazdem pogotowia. Na szczęście groźne zdarzenie skończyło się tylko na nerwach i strachu. Przebadana kobieta nie wymagała hospitalizacji. Obecni na miejscu funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję, a jego sprawczynię ukarali mandatem karnym. W akcji oprócz ochotników z OSP Rybarzowice udział brali również strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 1 w Bielsku-Białej.

awaria radiowóz policja rybarzowice
Awaria oznakowanego radiowozu policji w Rybarzowicach - 20.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Podczas obsługi tego zdarzenia przez służby awarii uległ przejeżdżający oznakowany radiowóz policji. Konieczna była interwencja straży pożarnej. W sumie utrudnienia w tym miejscu trwały przeszło dwie godziny.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.