bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 października 2023
  • wyświetleń: 1969

[FOTO] Lawina zdarzeń drogowych. Niebezpieczny poranek na drogach

W piątek, 27 października od godzin porannych doszło już do kilku kolizji w regionie. Oprócz nich, odnotowano również potrącenie nieletniego. Na szczęście, w żadnym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Poranna kraksa w Dankowicachdankowice bielska kolizja
Zderzenie dwóch samochodów w Dankowicach - 27.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Piątkowy poranek rozpoczął się od kolizji w Dankowicach. Na rondzie u zbiegu ulic Świętego Wojciecha i Bielskiej, chwilę przed godziną 5.00 zderzyły się dwie osobówki - Audi i Nissan. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy. Winnym w tym zdarzeniu była kierująca Nissanem.

Zderzenie dwóch osobówek w WapienicyZderzenie dwóch samochodów osobowych w Wapienicy - 27.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Około godziny 6.30 służby zostały powiadomione o wypadku drogowym na ul. Rudawka w bielskiej Wapienicy. Po dojeździe na miejsce ustalono, że doszło do zderzenie dwóch samochodów osobowych, a jeden z nich wypadł z drogi. Jak przekazuje nam oficer prasowy bielskiej komendy, st. sierż. Sławomir Kocur, obecni na miejscu mundurowi zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Na czas działania służb ruch odbywał się tylko jednym pasem, co powodowało tworzenie się korków w tym miejscu.

Groźna kraksa na os. Polskich SkrzydełZderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Czesława Tańskiego w Bielsku-Białej - 27.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Chwilę po godzinie 8.00 na os. Polskich Skrzydeł doszło do groźnego zderzenie dwóch samochodów osobowych. Kolizja miała miejsce na ul. Czesława Tańskiego, na skrzyżowaniu z ulicą Krzywą. Jak ustalili będący na miejscu mundurowi, kierujący Toyotą Yaris 77-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Skodą. 40-letnia kobieta została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na szczęście nie odniosła ona żadnych poważnych obrażeń. Policjanci ukarali kierującego japończykiem seniora mandatem karnym. Utrudnienia w tym miejscu trwały przeszło godzinę.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.