bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 października 2023
  • 1 listopada 2023
  • wyświetleń: 2286

Zmiana organizacji ruchu w rejonie bielskich cmentarzy

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że w związku z dniem Wszystkich Świętych w rejonach niektórych cmentarzy w Bielsku-Białej będą wprowadzone zmiany organizacji ruchu. Zmiany będą funkcjonować od 31.10.2023r. od godz. 00:00 do 2.11.2023r. do godz. 24:00.

Cmentarz komunalny przy ul. KarpackiejOrganizacja ruchu w rejonie cmentarza przy ul. Karpackiej w Bielsku-Białej
cmentarz bielsko karpacka wszystkich świętych organizacja ruchu objazd · fot. MZD Bielsko-Biała


- ruch jednokierunkowy na ul. Karpackiej /od ul. Niwnej do ul. Gościnnej/ z wyznaczonymi dwoma pasami. Prawy pas ruchu przeznaczony będzie wyłącznie dla autobusów,
- wyznaczenie tymczasowego przystanku autobusowego na wysokości nr 160 na ul. Karpackiej /w kierunku pętli autobusowej/ oraz przy posesji nr 119 /w kierunku centrum miasta/,
- wprowadzenie zakazu ruchu na ul. Niwnej /od ul. Kolistej do ul. Karpackiej/ z dopuszczonym ruchem jednokierunkowych do ul. Karpackiej dla autobusów MZK i mieszkańców,
- wyznaczenie objazdu od ul. Karpackiej ulicami: Gościnną, Kolistą, al. gen. Władysława Andersa i ul. Kolistą,
- wprowadzenie zakazu zatrzymywania na ul. Działowej prawostronnie od ul. Karpackiej,
- wprowadzenie zakazu ruchu na odnodze ul. Karpackiej wzdłuż cmentarza parafialnego,
- wyznaczenie dodatkowych miejsc dla osób niepełnosprawnych przy Zieleni Miejskiej /poza miejscami istniejącymi na górnym parkingu oraz na drodze za Zielenią Miejską/.

Cmentarz przy ul. Cmentarnej- ruch jednokierunkowy na Akademii Umiejętności /od ul. Cmentarnej do ul. Gabrieli Zapolskiej/,
- obustronny zakaz zatrzymywania się na ul. Gabrieli Zapolskiej /od ul. Dawnej do ul. Akademii Umiejętności/ i jednostronny na pozostałym odcinku do ul. Żywieckiej oraz obustronny zakaz zatrzymywania się na ul. Dawnej /od zjazdu przy pawilonie handlowym do ul. Gabrieli Zapolskiej/.

Cmentarz przy ul. Grunwaldzkiej- ruch jednokierunkowy na ul. Wita Stwosza /od ul. Grunwaldzkiej do ul. Piastowskiej/ oraz na ul. Juliusza Kossaka /od ul. Piastowskiej do ul. Grunwaldzkiej/.

Cmentarz przy ul. Polnej- obustronny zakaz zatrzymywania się na odcinku od wjazdu na parking przy cmentarzu do posesji nr 60.

pj / bielskiedrogi.pl

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.