bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 listopada 2023
  • 3 listopada 2023
  • wyświetleń: 1686

[WIDEO] Akcja "Świeć przykładem!" w Gminie Bestwina - 31.10.2023

Akcja "Świeć przykładem!" powróciła. Otwarcie przyznajemy, że mieliśmy wątpliwości dotyczące tego, czy w tym sezonie jesienno-zimowym kontynuować zapoczątkowane kilka lat temu działania. Była obawa, że formuła się wyczerpała oraz, że to już nie jest potrzebne. Jest! Pokazują to statystyki wypadków i frekwencja podczas spotkań z mieszkańcami poszczególnych miejscowości. Wczorajsze spotkania w Kaniowie i Bestwinie mocno nas zaskoczyły. Elementy odblaskowe rozeszły się w setkach i to nas cieszy.A jak wyglądają statystyki? Źle. Jak bardzo źle? Tego dowiecie się z powyższego materiału filmowego. Pamiętajcie, że to dzięki sponsorom i partnerom te akcje mogą się odbyć. W ostatnim czasie podrożało wszystko, w tym także elementy odblaskowe. Sami z własnych funduszy nie bylibyśmy w stanie zorganizować takiej ilości gadżetów poprawiających bezpieczeństwo.

Loading...


Sponsorem odcinka był Salon Bielizny Aren - oficjalny dystrybutor marek Ava, Gorsenia, Cristiano Ronaldo oraz Novika. 30 lat doświadczenia, profesjonalizm i miłość do bielizny. Salony znajdują się w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Żywcu, i Tychach. Zapraszamy również na https://www.aren.pl/

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.