bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 listopada 2023
  • 2 listopada 2023
  • wyświetleń: 4930

[FOTO] Kompletnie pijany kierowca skasował dwa samochody przy ul. Batorego

W środę, 1 listopada około godziny 18.00 na ul. Batorego w Bielsku-Białej doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca Hondy Civic zjechał z drogi i uderzył w dwa zaparkowane pojazdy. Według relacji świadków mężczyzna był pijany. Potwierdziło to badanie alkomatem, które wskazało blisko 2 promile.

Kolizja przy ul. Batorego w Bielsku-Białej - 1.11.2023 · fot. nadesłane przez czytelników


Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawca to 45-letni obywatel Ukrainy, zamieszkały w Bielsku-Białej. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu wysoka grzywna i do 5 lat więzienia.

Dzień Wszystkich Świętych poza zdarzeniem na ul. Batorego przebiegł wyjątkowo spokojnie na drogach regionu. Policjanci na terenie pow. bielskiego odnotowali łącznie 5 kolizji, w tym ta wspomniana powyżej. Pozostałe zdarzenia to drobne obcierki parkingowe. W zabezpieczeniu ruchu drogowego brało udział 19 policjantów z drogówki, wspieranych przez strażników miejskich. Część patroli była łączona (policjant i strażnik miejski w jednym radiowozie). Wzmożonego ruchu w rejonie cmentarzy można spodziewać się do końca najbliższego weekendu. Pamiętajmy, że w wielu miejscach ciągle obowiązuje zmieniona organizacja ruchu, więc koniecznie trzeba zwracać szczególną uwagę na znaki. Jazda na pamięć może się źle skończyć.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.