bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 listopada 2023
  • wyświetleń: 6759

KFC otworzy restaurację przy "Wiślance". Właściciel sieci poszukuje pracowników

Na stronie spółki Amrest - do której należą takie sieci restauracji jak KFC, Pizza Hut, Burger King czy Starbucs - pojawiły się oferty pracy z Ustronia. W miejscowości tej powstaje lokal KFC.

Lokal sieci KFC ma powstać w Ustroniu
Zdjęcie poglądowe - lokal sieci KFC ma powstać w Ustroniu · fot. Amrest.eu


Z ogłoszenia wynika, że poszukiwani są pracownicy zarówno do przygotowywania posiłków, jak i kompletowania i wydawania zamówień oraz dbania o sprzęt i porządek na stanowisku pracy.

Jak podaje Pracuj.pl, stawka wynagrodzenia wynosi od 24 do 26 złotych brutto na godzinę, czyli przy umowie o pracę od 21 do 22 złotych "na rękę". Sieć oferuje jednak o 20% wyższą stawkę za pracę w godzinach nocnych (od 22:30 do 6:30) - co sugeruje, że restauracja w Ustroniu będzie całodobowa - oraz premię za wyniki.

Będzie to trzecia restauracja KFC w regionie - pierwsza mieści się w Gumnach, a druga w Ogrodzonej, obie zlokalizowane są przy pasach ruchu drogi ekspresowej w kierunku Bielska-Białej oraz granicy z Czechami. Ustroński lokal mieścić się będzie przy ul. Cieszyńskiej 37, tuż przy skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 941. Data otwarcia nie jest znana.

Budowa restauracji KFC w Ustroniu
Budowa restauracji KFC w Ustroniu - 3.11.2023 · fot. kr / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.