bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 listopada 2023
  • wyświetleń: 329

Grupa Cichy-Zasada wzmacnia pozycję marek premium w Bielsku-Białej

Materiał partnera:

Grupa Cichy-Zasada, największa grupa dealerska w Polsce, wchodzi do Bielska-Białej i przejmuje autoryzację dealerską i serwisową marki Audi prowadzoną dotychczas przez firmę Inter-Welm przy ul. Sarni Stok 1. To część strategii wzmacniania pozycji kluczowego partnera marek premium w Polsce, a także naturalny proces rozwoju i konsolidacji krajowego rynku motoryzacyjnego. To bardzo dynamiczna tendencja w ostatnich latach w Polsce, która miała już miejsce w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Audi, Bielsko-Biała, Grupa Cichy-Zasada


- Branża dealerska jest bardzo złożona i okazuje się, że duże grupy radzą sobie lepiej i sprawniej na konkurencyjnym i ciągle zmieniającym się rynku - podkreśla Karol Obiegły, Prezes Zarządu Grupy Cichy-Zasada (GCZ). Jak wskazują eksperci, pojedyncze przedstawicielstwa stają się powoli wyjątkiem i coraz trudniej jest im zachować konkurencyjność i jednocześnie nadążać za dynamicznymi zmianami w branży motoryzacyjnej. W efekcie tego na rynku dochodzi do fuzji i przejęć. A lokalny bielski rynek jest bardzo interesujący i ma ogromny potencjał.

Dlatego największa grupa dealerska w Polsce (Ranking Top 50 dealerów) przejmuje salon i serwis marki Audi w Bielsku-Białej i przygotowuje specjalną ofertę dla klientów z regionu. - To na razie niespodzianka, ale tajemnicę rozwiejemy już wkrótce. Zaplanowaliśmy ją we współpracy z szanowaną projektantką, ambasadorką marki Audi Bielsko-Biała - Natashą Pavluchenko. Robimy wszystko, aby nasi Klienci byli zachwyceni nowymi możliwościami w naszym salonie, a to, co szykujemy, będzie dostępne tylko u nas - ujawnia Justyna Grudzińska, dyrektor marketingu Grupy Cichy-Zasada.

Grupa Cichy-Zasada oraz firma Inter-Welm podpisały porozumienie o przejęciu umów dealerskich i serwisowych marki Audi w Bielsku-Białej, a finalizacja transakcji nastąpiła w październiku br. Od 2-go listopada 2023 Audi w Bielsku prowadzone jest przez Grupę Cichy-Zasada pod szyldem „Audi Bielsko-Biała”. Już samą nazwą podkreślamy, że chcemy działać lokalnie. Budować relacje z Bielszczanami i promować modę na markę Audi w tym regionie w nowym, najwyższym standardzie - do nowego salonu zaprasza Lena Łuczak, Dyrektor Zarządzająca Audi Bielsko-Biała. Jak podkreślają przedstawiciele Grupy pojawienie się marki Cichy-Zasada to gwarancja najwyższych standardów obsługi Klienta w każdym obszarze, tj. sprzedaży samochodów nowych i używanych, obsługi serwisowej w tym Audi Sport, sprzedaży części i akcesoriów, napraw blacharsko-lakierniczych, a także sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeń.

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów. Podejście, w którym najważniejsze jest budowanie relacji i wzajemnego zaufania. Mimo trudnych czasów Klienci są z nami i to właśnie w naszych salonach kupują i serwisują swoje samochody. Grupa Cichy-Zasada jest obecnie największą grupą dealerską w Polsce. Dwadzieścia pięć salonów sprzedaży działających pod naszym szyldem w 9 polskich miastach jest bez wątpienia naszą przewagą. Dzięki temu - jako Grupa - zapewniamy większą dostępność samochodów „od ręki”, a Klienci otrzymują szerszy wybór - podkreśla Karol Obiegły, Prezes Zarządu Grupy Cichy-Zasada.