bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 listopada 2023
  • 11 listopada 2023
  • wyświetleń: 1065

[WIDEO] Akcja "Świeć przykładem!" w Bielsku-Białej - 9.11.2023

Za nami kolejna odsłona akcji "Świeć przykładem!" Wczoraj spotkaliśmy się z mieszkańcami Bielska-Białej na pl. Wojska Polskiego. Frekwencja wyjątkowo nas zaskoczyła. Widać, że jest dużo osób, dla których ważne jest bezpieczeństwo i z chęcią zakładają elementy odblaskowe. To cieszy :)Wstępny plan jest taki, że kolejne tego typu spotkanie odbędzie się w czwartek, 16 listopada. Gdzie? Damy znać niebawem. Bądźcie czujni... nie tylko w tej kwestii, ale głównie na drodze. Noście odblaski, rozglądajcie się dokładnie na boki i zwracajcie uwagę na to co się wokół Was dzieje. Większości wypadków można uniknąć zachowując szczególną ostrożności zwracając uwagę na innych uczestników ruchu.

Odcinek powstał m.in. dzięki współpracy z biurem nieruchomości RE/MAX Home Professional. I krótki przekaz od sponsora - "Odkryj z nami świat nieruchomości! Zaufaj profesjonalistom, którzy spełnią Twoje marzenia o wymarzonej nieruchomości. Nasza wiedza i doświadczenie to klucz do udanej transakcji."

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.