bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 listopada 2023
  • wyświetleń: 7200

[FOTO] Pisarzowice: potrącenie pieszego na ul. Bielskiej. Mężczyzna wszedł pod auto

W sobotę, 11 listopada chwilę przed godziną 20.00 na ulicy Bielskiej w Pisarzowicach doszło do potrącenia pieszego. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Przez ponad godzinę droga była całkowicie nieprzejezdna. W sobotę późnym wieczorem udało się ustalić kilka szczegółów sprawy.

potrącenie bielska pisarzowice wypadek
Potrącenie pieszego na ulicy Bielskiej w Pisarzowicach - 11.11.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło około godziny 19.50 w rejonie stacji paliw Tęcza, nieopodal cmentarza. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 43-letni mężczyzna wszedł z chodnika wprost na jezdnię, prosto pod koła nadjeżdżającego BMW. Wypadek nie miał miejsca na przejściu dla pieszych, a badanie stanu trzeźwości pieszego dało wynik pozytywny. Kierowca BMW był trzeźwy i posiadł prawo jazdy.

Na miejscu przez kilkanaście minut trwały działania medyków. Potracony pieszy trafił do szpitala. Jego dokładny stan nie jest znany. Wiadomo natomiast, że obrażenia są dość poważne i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili stosowną dokumentację niezbędną na późniejszym etapie śledztwa.

W związku z blokadą drogi kierowcy podróżujący ul. Bielską musieli zawrócić. Jeden z nich, kierujący Fiatem Pandą źle ocenił odległość podczas manewrowania i częściowo wjechał do rowu. Jego pojazd został wyciągnięty przez pomoc drogową.

pj, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.