bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 listopada 2023
  • wyświetleń: 2370

[FOTO] Potrącenie pieszego w Ustroniu! Ranny zabrany do szpitala

W czwartek, 16 listopada na ulicy Szerokiej w Ustroniu doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Na miejscu wypadku interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Potrącenie pieszego na ulicy Szerokiej w Ustroniu - 16.11.2023


Zdarzenie miało miejsce około godziny 16.40. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego, kierujący Fordem 45-latek w trakcie wymijania potrącił niewidomego, 69-letniego mężczyznę. Jak przekazuje nam podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy KPP Cieszyn, do zdarzenia doszło na oświetlonym odcinku drogi, a pieszy który poruszał się jezdnią, posiadał przy sobie elementy odblaskowe. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Poszkodowanego pieszego zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala. Mundurowi z cieszyńskiej komendy wykonali na miejscu niezbędne czynności i ustalenia pod kątem wypadku drogowego. Dalsze działania w tej sprawie prowadzić będą policjanci z wydziału kryminalnego.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.