bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 grudnia 2023
  • wyświetleń: 14340

[FOTO] Patrolem w poślizgu. Mała demolka na os. Złote Łany. Kierowca terenówki "z jajami"

Około godziny 2 w nocy na ul. Łagodnej w Bielsku-Białej doszło do kolizji. Kierowca terenowego Nissana Patrola wpadł w poślizg i uderzył w dwa zaparkowane samochody, powodując ich znaczne uszkodzenia. Było ciemno, nikt nie widział kolizji, a w pobliżu nie ma żadnej kamery. Jego samochód mógł jechać dalej, bo nie był mocno uszkodzony. Wielu kierowców by uciekło, ale ten zachował się tak jak należy.

Kolizja na os. Złote Łany - 8.12.2023 · fot. nadesłane przez czytelników


Kierowca zadzwonił na numer alarmowy i poprosił o przyjazd patrolu drogówki. Policjanci sprawdzili trzeźwość i przeprowadzili wszystkie czynności związane z kolizją drogową. Nad ranem skontaktowali się z właścicielami uszkodzonych pojazdów i przekazali im dane niezbędne do zgłoszenia szkody z OC sprawcy. Tak powinien zachować się każdy kierowca, który nieumyślnie uszkodzi czyjeś auto. Brawa za postawę, bo ta jest w obecnych czasach rzadkością.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.