bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 grudnia 2023
  • wyświetleń: 2377

[FOTO] Dwie groźnie wyglądające kolizje na terenie Czechowic-Dziedzic

Pogotowie ratunkowe oraz policja interweniowały w niedzielę 17 grudnia na wiadukcie na ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Doszło tam do zdarzenia z udziałem jednego samochodu osobowego. To nie jedyna poważnie wyglądająca kraksa w ostatnim czasie na terenie miasta.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach - 17.12.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło około godziny 22.00. Za kierownicą Renault siedział 20-letni mężczyzna, który prawo jazdy posiadł od niespełna roku. Przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości warunków ruchu. Pojazd wpadł w poślizg, wjechał na chodnik i uderzył w barierki nad torami. Zarówno kierowca jak i jego pasażerka wyszli z opresji bez większego szwanku.

Kolizja na ul. Traugutta - 17.12.2023
Kolizja na ul. Traugutta - 17.12.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Natomiast w poniedziałkowy poranek na skrzyżowaniu Węglowej z Górniczą zderzyły się dwa samochody osobowe. Przyczyną tej groźnie wyglądającej kolizji było wymuszenie pierwszeństwa. Także w tym przypadku szczęśliwie skończyło się bez osób rannych.

Kolizja na ul. Węglowej - 18.12.2023
Kolizja na ul. Węglowej - 18.12.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika

mp, pj, sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.