bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 marca 2024
  • wyświetleń: 12848

Krótka historia o paznokciach i konfiskacie auta. Wszystko podlane wysokoprocentowym alkoholem

W piątek, 22 marca do jednego z bielskich salonów kosmetycznych przejechała klientka. Nie podajemy nazwy ulicy, bo jest przy niej tylko jeden salon kosmetyczny, a nie chcemy wiązać tematu z konkretną firmą. To miał być rutynowy zabieg pielęgnacji paznokci. Skończyło się niemałą aferą.

paznokcie


64-letnia kobieta zapomniała o jednym drobnym szczególe, a jest nim stan trzeźwości. Niepokojący stan swojej klientki zauważyły pracownice salonu kosmetycznego. Gdy zorientowały się, że kobieta jest kompletnie pijana i przejechała samochodem, zapadła decyzja o wezwaniu na miejsce policji. Gdy dojechali mundurowi, pani spała w poczekalni. Nie wynikało to z faktu, że radiowóz jechał tak długo. 64-latka była tak pijana, że nie panowała nad swoim organizmem i przymknęło się jej oko. Wynik badania trzeźwości to blisko 2,5 promila. Policjanci rozpoczęli małe śledztwo, które dało ciekawe wyniki.

Z racji, że nie było naocznego świadka, który widział jak kobieta prowadziła samochód, mundurowi poprosili o możliwość przejrzenia zapisu monitoringu parkingowego. Podczas przeglądania nagrań wyszło na jaw, że 64-latka tak zaciekle manewrowała swoją Skodą, że uszkodziła zaparkowane tam Audi. Udało się także ustalić kolejnego świadka, który potwierdził okoliczności i fakt tego, kto siedział za kierownicą. Okazało się, że to pracownik pobliskiego lokalu, który poprosił kobietę o przestawienie się na inne miejsce parkingowe.

Pojazd marki Skoda Fabia został odholowany na policyjny parking. Teraz decyzją sądu może zostać orzeczony przepadek mienia. 64-letniej kobiecie grozi 5 lat więzienia i to na dodatek z niezrobionymi paznokciami bo w związku z tym, że zasnęła w poczekalni, zabieg nie doszedł do skutku.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.