bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 lipca 2017
  • wyświetleń: 4036

Sześć osób w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów na ul. Warszawskiej

W niedzielę około godziny 11:15 na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Do szpitala trafiło sześć osób, w tym trójka dzieci.

Reklama

Z ustaleń policji wynika, że 44-letni Słowak, kierujący Nissanem Navara, jadący ul. Warszawską w stronę Katowic, postanowił zawrócić na skrzyżowaniu z ulicą Poligonową. Swój manewr wykonał z prawego pasa ruchu i tym samym zajechał drogę, prawidłowo jadącemu kierowcy Opla Zafiry, który poruszał się w tym samym kierunku lewym pasem ruchu. Na środku skrzyżowania, doszło do mocnego zderzenia czołowo-bocznego.

Niemal natychmiast po wypadku pojawił się nieoznakowany radiowóz bielskiej drogówki, który patrolował drogę krajową nr 1. Policjanci powiadomili resztę służb, zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym. W sumie trzy zespoły ratownictwa medycznego, przewiozły do szpitali sześć osób. Wśród rannych było troje dzieci w wieku 4, 12 i 16 lat.

Po badaniach okazało się, że nikt nie odniósł obrażeń zagrażających życiu. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a sprawca zdarzenia ukarany mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Sześć osób w szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów na ul · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.