bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 4148

Poranna kraksa z autobusem. Sprawca wymusił pierwszeństwo

We wtorek, 16 kwietnia o godzinie 7.55 wpłynęło do służb zgłoszenie o zderzenie autobusu i samochodu osobowego na ulicy Świętego Pawła w Bielsku-Białej. Na miejsce zadysponowane zostały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie osobówki z autobusem na ul. Tańskiego w Bielsku-Białej - 16.04.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Polskich Skrzydeł, na skrzyżowaniu ulic Czesława Tańskiego i Świętego Pawła. Jak przekazuje nam oficer prasowy bielskiej policji, st. sierż. Sławomir Kocur 25-letni kierujący osobowym Oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu autobusowi marki Solaris, prowadzonego przez 58-latka.

Na miejscu kraksy interweniowały wszystkie służby ratunkowe, a na czas ich działań występowały utrudnienia w ruchu. Szczęśliwie, żaden z kierujących ani z pasażerów feralnego kursu miejskiego przewoźnika, nie został ranny. Funkcjonariusze drogówki ukarali sprawcę zdarzenia, kierującego Oplem Signum mandatem karnym.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.