bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 maja 2024
  • 13 maja 2024
  • wyświetleń: 2562

Wypadek na ul. Wyzwolenia w Wiśle. Ranny motocyklista trafił do szpitala

W niedzielę, 12 maja na ulicy Wyzwolenia w Wiśle doszło do zderzenia dwóch pojazdów - osobowej Skody oraz motocykla Suzuki. Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala.

wypadek kolizja kraksa wisła wyzwolenia dw942 motocyklista
Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Wyzwolenia w Wiśle - 12.05.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia na ulicy Wyzwolenia w Wiśle doszło po godzinie 13.00. 43-letni mieszkaniec powiatu mikołowskiego, kierujący motocyklem marki Suzuki podczas manewru wyprzedzania zderzył się ze Skodą. 35-letni mieszkaniec Żor, prowadzący osobówkę wykonywał manewr skrętu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia jest motocyklista. Został on przewieziony do szpitala. Policjanci przeprowadzili na miejscu niezbędne czynności. Oboje kierujący byli trzeźwi.

sierż. sztab. Angelika Chałupkap.o. Oficera Prasowego KPP Cieszyn


Oprócz mundurowych cieszyńskiej policji, na miejscu obecni byli również strażacy. Dokonali neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz zabezpieczali miejsce działań, na czas których występowały utrudnienia w ruchu.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.